Sorumluluk Reddi

Liliapp APK için Sorumluluk Reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi beyanı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin. Feragatnamemiz, Ücretsiz Feragatname Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur.

Liliapp APK için sorumluluk reddi beyanları

Bu web sitesinde – https://liliapp.net.tr/ – yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. liliapp APK, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (liliapp APK) bulduğunuz bilgilere göre yapacağınız herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. liliapp APK, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp ve/veya hasardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çabalasak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerikler için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ gitmiş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan ortaya çıkabilir.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler belirgin bir şekilde burada yayınlanacaktır.
Son Güncelleme 12/04/2023.

Rate this page